Zaproszenie
Program
Informacje dla uczestników
Informacje dla firm

Polski  Angielski   

 

 


 

Szanowni Państwo,
 
Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny możemy zaprosić Państwa do Krakowa na  Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe „Postępy w alergologii  i pneumonologii”. Tegoroczne, XV Sympozjum, odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2008 r., a miejscem obrad i ekspozycji firmowych będzie AUDITORIUM MAXIMUM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy ul. Krupniczej 33.
 
Liczny udział Państwa w poprzednich spotkaniach jest dla nas i całego Komitetu Naukowo-Organizacyjnego potwierdzeniem, że są one przydatne w pracy zawodowej, a ich konwencja i atmosfera Państwu odpowiada.
 
Dołożymy wszelkich starań, żeby tworzony właśnie Program Naukowy XV Sympozjum spełnił Państwa oczekiwania. Postaramy się zaprosić do Krakowa najwybitniejszych specjalistów, aby poprzez wygłoszone przez nich wykłady mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie alergologii i pneumonologii.
 
Postaramy się również przygotować dla Państwa odpowiedni program artystyczny i spotkania towarzyskie, które, mamy nadzieję, dostarczą Państwu miłych i niezapomnianych wrażeń.
 
W oczekiwaniu na kolejne miłe spotkanie z Państwem w Krakowie
pozostajemy z wyrazami szacunku,
 
     Sekretarz Komitetu                               Przewodniczący Komitetu
 Naukowo- Organizacyjnego                    Naukowo- Organizacyjnego
 Mgr Krystyna Szarawarska          Prof. dr hab. n. med. Ryszard Kurzawa