Zaproszenie
Program
Informacje dla uczestnika
Informacje dla firmSPONSOR PLATYNOWY


SPONSOR ZŁOTY


 

 

SPONSOR SREBRNY


PATRONATSzanowni Państwo,
 
Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny możemy zaprosić Państwa do Krakowa na  Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe „Postępy w alergologii  i pneumonologii”. Tegoroczne, XVI Sympozjum, odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2010 r., a miejscem obrad i ekspozycji firmowych będzie AUDITORIUM MAXIMUM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy ul. Krupniczej 33.
 
Liczny udział Państwa w poprzednich spotkaniach jest dla nas i całego Komitetu Naukowo-Organizacyjnego potwierdzeniem, że są one przydatne w pracy zawodowej, a ich konwencja i atmosfera Państwu odpowiada.
 
Dołożymy wszelkich starań, żeby tworzony właśnie Program Naukowy XVI Sympozjum spełnił Państwa oczekiwania. Postaramy się zaprosić do Krakowa najwybitniejszych specjalistów, aby poprzez wygłoszone przez nich wykłady mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie alergologii i pneumonologii.
 
Postaramy się również przygotować dla Państwa odpowiedni program artystyczny i spotkania towarzyskie, które, mamy nadzieję, dostarczą Państwu miłych i niezapomnianych wrażeń.
 
W oczekiwaniu na kolejne miłe spotkanie z Państwem w Krakowie
pozostajemy z wyrazami szacunku,

     Sekretarz Komitetu                               Przewodniczący Komitetu
 Naukowo- Organizacyjnego                    Naukowo- Organizacyjnego

                                 

Mgr Krystyna Szarawarska          Prof. dr hab. n. med. Ryszard Kurzawa